Op zakenreis naar Parijs pak ik meestal:






Hoofdpartners

American Express Reiskosten

Column

Jan Cocheret: Twee fantastische dagen

Afgelopen Pinksterweekend was ik in Rio de Janeiro. Hoewel het reizen inmiddels een belangrijk en onlosmakelijk deel van mijn leven is, blijven de tripjes naar sommige bestemmingen veel indringender dan die naar andere. Een weekend in Rio, dat heeft toch iets meer impact dan 'Gisteren in Lissabon' of 'Morgen in Londen'.

smartlinks

Luchtvaartnieuws-blad voorjaar 2013

Vliegen op zijn Indiaas
JAL kiest weer voor de vlucht naar voren
Peter Hartman: 'Wees ook een keer trots op KLM'
Den Helder Airport slaat zijn vleugels uit
Hoe piloten zuiniger vliegen en brandstof besparen
Interview met VCK Travel directeur Ed Berrevoets
Interview topman Kenya Airways
Michael O'Leary: 'Maastricht heeft meer potentie dan Eindhoven'
Comfortabel wachten op de vlucht op Schiphol

Webshop aanbieding

 Samsonite B-Lite Rolling Tote

Delta Air Lines dagelijks non-stop van JFK naar Aruba

24-5-2012

ORANJESTAD - Delta Air Lines vliegt met ingang van 15 december dagelijks rechtstreeks van New York JFK naar Aruba. De route zal het gehele jaar door uitgevoerd worden, zo meldt Aruba Airport Authority (AAA). Delta Air Lines zet op de lijndienst naar het Caribische eiland een Boeing 737-800 met 160 stoelen in.

Volgens AAA is sprake van een capaciteitstekort op de route JFK-Aruba, sinds American Airlines in november 2011 deze lijndienst staakte. Momenteel vliegt alleen JetBlue Airways tussen beide luchthavens. De nieuwe Delta-lijndienst is volgens de Arubaanse luchthaven dan ook welkom.

Inclusief de nieuwe Delta-lijndienst zullen in het winterseizoen 2012-2013 62.988 stoelen beschikbaar zijn op vluchten tussen New York JFK en Aruba. Dat is een capaciteitstoename van 27,2 procent ten opzichte van het afgelopen winterseizoen.

Delta Air Lines is sinds tien jaar actief op de luchthaven van Aruba. De maatschappij vliegt al dagelijks naar Atlanta en voert daarnaast seizoensgebonden vluchten uit naar New York LaGuardia.

Delta gaat voert ook naar andere bestemmingen in het Caribisch Gebied het aantal vluchten op. Zo introduceert de maatschappij een extra zaterdagvlucht van JFK naar Sint Maarten en worden dagelijkse lijndiensten naar Bermuda, Montego Bay en Punta Cana geopend.

Van onze redactie

Trefwoorden: airlines , delta air lines , aruba

Reactie op bovenstaand bericht?

  • NuJij
  • Hyves
  • Google
top top © ReisMedia BV 2013 | colofon | disclaimer
realisatie: MarketMind