Op zakenreis naar Parijs pak ik meestal:






Hoofdpartners

American Express Reiskosten

Column

Jan Cocheret: Ik word er zo moe van

We moeten steeds meer en steeds langer werken. We werken bij nacht en ontij en hebben daarbij ook nog eens het probleem van de tijdverschillen. Gisteren New York en morgen naar Tokyo, het lijkt allemaal zo mooi. Phuket en Copacabana, here we come.

smartlinks

Luchtvaartnieuws-blad voorjaar 2013

Vliegen op zijn Indiaas
JAL kiest weer voor de vlucht naar voren
Peter Hartman: 'Wees ook een keer trots op KLM'
Den Helder Airport slaat zijn vleugels uit
Hoe piloten zuiniger vliegen en brandstof besparen
Interview met VCK Travel directeur Ed Berrevoets
Interview topman Kenya Airways
Michael O'Leary: 'Maastricht heeft meer potentie dan Eindhoven'
Comfortabel wachten op de vlucht op Schiphol

Webshop aanbieding

 Samsonite B-Lite Rolling Tote

Vrijdag drukste dag van het jaar op Schiphol  

27-7-2012

SCHIPHOL - Wie vrijdag via Schiphol naar zijn vakantiebestemming vliegt, kan lange rijen verwachten. Het is dan de drukste dag van het jaar op de luchthaven, met ruim 177.000 aankomende, vertrekkende en overstappende passagiers. Om chaos te voorkomen, zet Schiphol deze zomer kantoorpersoneel in om passagiers te begeleiden en de weg te wijzen in de terminal.

Op de drukste momenten, waaronder vrijdagmorgen, gaan extra poortjes open voor bagagecontrole. Ook lopen er entertainers rond om wachtende passagiers te vermaken met muziek, dans, zang en mimespel.

Schiphol adviseert reizigers op tijd naar de luchthaven te komen. Wie de lange rijen zo veel mogelijk wil vermijden, kan thuis al online inchecken of op de luchthaven de selfservicepunten gebruiken.

Ook wijst Schiphol nog eens met nadruk op de Europese regels voor het meenemen van vloeistoffen in handbagage. Verpakkingen mogen niet meer dan 100 milliliter per stuk bevatten en moeten bij elkaar in één doorzichtig, hersluitbaar plastic zakje met inhoud van maximaal 1 liter passen.

Bekijk hier meer actuele nieuwsbeelden

(c) ANP

Trefwoorden: airports , schiphol

Reactie op bovenstaand bericht?

  • NuJij
  • Hyves
  • Google

Meer nieuws

top top © ReisMedia BV 2013 | colofon | disclaimer
realisatie: MarketMind