Het gebruik van een privé-jet is:






Hoofdpartners

BCD Travel

Nieuw versie Garmin-navigatiesysteem beschikbaar bij Hertz

30-6-2009

HOOFDDORP - Klanten van autoverhuurder Hertz kunnen sinds kort gebruikmaken van een nieuwe versie van het door Garmin ontwikkelde satellietnavigatiesysteem Hertz NeverLost. Het draagbare systeem is nu uitgevoerd in 39 talen en is voorzien van een grote database met voorgeprogrammeerde locaties.


Hertz is het enige autoverhuurbedrijf dat haar klanten een eigen toegespitst navigatiesysteem in Europa aanbiedt. Hertz NeverLost is in 17 Europese landen beschikbaar op 69 grotere luchthavens en steden. Vanaf eind juni zijn er door heel Europa 4.000 nieuwe exemplaren beschikbaar.

Het systeem heeft ook een ‘Waar ben ik’ optie, waarbij klanten de dichtstbijzijnde faciliteiten kunnen vinden zoals hotels, restaurants en pinautomaten. Verder heeft is het systeem voorzien van Bluetooth technology en FM transmitter, waardoor huurders het navigatiesysteem ook kunnen gebruiken voor handsfree bellen en radio luisteren.


Trefwoorden: hertz , garmin

Reactie op bovenstaand bericht?

  • NuJij
  • Hyves
  • Google
top top © ReisMedia BV 2012 | colofon | disclaimer
realisatie: MarketMind