Op zakenreis naar Parijs pak ik meestal:






Hoofdpartners

Hertz Autoverhuur

Column

Jan Cocheret: Ik word er zo moe van

We moeten steeds meer en steeds langer werken. We werken bij nacht en ontij en hebben daarbij ook nog eens het probleem van de tijdverschillen. Gisteren New York en morgen naar Tokyo, het lijkt allemaal zo mooi. Phuket en Copacabana, here we come.

smartlinks

Luchtvaartnieuws-blad voorjaar 2013

Vliegen op zijn Indiaas
JAL kiest weer voor de vlucht naar voren
Peter Hartman: 'Wees ook een keer trots op KLM'
Den Helder Airport slaat zijn vleugels uit
Hoe piloten zuiniger vliegen en brandstof besparen
Interview met VCK Travel directeur Ed Berrevoets
Interview topman Kenya Airways
Michael O'Leary: 'Maastricht heeft meer potentie dan Eindhoven'
Comfortabel wachten op de vlucht op Schiphol

Webshop aanbieding

 Samsonite B-Lite Rolling Tote

'Verband tussen reistijd en dikke buik'

8-5-2012

WASHINGTON - Mensen die ver van hun werk wonen, hebben vaker overgewicht en een slechtere conditie dan mensen die dicht bij hun werk wonen. Dat blijkt uit onderzoek onder bijna 4300 mensen rond de steden Dallas en Austin in de Amerikaanse staat Texas.

Medewerkers die lange tijd naar hun werk moeten rijden, bleken dikkere buiken en een hogere bloeddruk te hebben. Ze zijn ook minder fit.

“Wie langer reist verbruikt kennelijk minder energie'', zei onderzoeker Christine Hoehner van de Washington University. De resultaten zijn dinsdag gepubliceerd in de American Journal of Preventive Medicine.

Vanaf 16 kilometer woon-werkverkeer is er een verband met hogere bloeddruk. Vanaf 24 kilometer groeit het overgewicht.

(c) ANP

Trefwoorden: algemeen

Reactie op bovenstaand bericht?

  • NuJij
  • Hyves
  • Google

Meer nieuws

top top © ReisMedia BV 2013 | colofon | disclaimer
realisatie: MarketMind