Het befaamde Riu Plaza España is gehuisvest in het iconische España gebouw, opgetrokken in een Neo-Barokke stijl. Ervaar de combinatie van hoogstaande kwaliteit en service met een perfecte ligging in het centrum van Madrid.
Zakenreisnieuws reclame block mobiel onder 1ste 5 berichten
Nieuws van Partners
Ontdek of herontdek de Franse hoofdstad. Boek ruim van tevoren uw reis naar Parijs en profiteer van het laagste tarief zodat u nog meer kunt genieten nog meer te kunnen genieten van de duizenden schitteringen van de lichtstad. NS International heeft voor u twee wandelingen gemaakt die u gratis kunt downloaden.
In Londen moet je deze zomer minimaal 1 keer zijn geweest! Voor maar €88 heen en weer naar hartje Londen vanaf Rotterdam Centraal. Wees snel, het aantal goedkope tickets is namelijk beperkt! Je kunt jouw tickets gratis wijzigen tot 7 dagen voor vertrek.
Video
KLM heeft met de invoering van betaald eten en drinken aan boord de menukaart stevig vernieuwd. Zo kun je voortaan het populaire hard seltzer-merk Stelz bestellen, net als Kombucha en koude cappuccino. “Voor iedereen een broodje kaas is niet meer van deze tijd.”
Wizz Air verlaagt de capaciteit deze winter met vijf procent. De Hongaarse prijsvechter neemt die stap vanwege de gevolgen van het conflict in het Midden-Oosten. Ook andere Europese prijsvechters hebben hun capaciteit teruggeschroefd.
Reizigers moeten vanaf volgend jaar sneller hun weg kunnen vinden op luchthaven Charles de Gaulle bij Parijs. Het huidige systeem van cijfers en letters wordt vervangen, wat de Air France-hub met name voor overstappers een stuk overzichtelijker moet maken.
Brussels Airport is begonnen met de renovatie van 33 passagiersbruggen aan pier A. Het project loopt de komende vijf jaar en moet in 2031 zijn afgerond. Met de renovatie is een investering van 25 miljoen euro gemoeid.
KLM wil vanaf 25 oktober dit jaar de vluchten vanuit Amsterdam naar Dubai, Dammam en Riyadh hervatten. De luchtvaartmaatschappij legde de verbindingen eerder dit jaar stil vanwege het conflict in het Midden-Oosten.
Partners van Zakenreisnieuws
Overig nieuws
Recent































