Het befaamde Riu Plaza España is gehuisvest in het iconische España gebouw, opgetrokken in een Neo-Barokke stijl. Ervaar de combinatie van hoogstaande kwaliteit en service met een perfecte ligging in het centrum van Madrid.
Zakenreisnieuws reclame block mobiel onder 1ste 5 berichten
Nieuws van Partners
Ontdek of herontdek de Franse hoofdstad. Boek ruim van tevoren uw reis naar Parijs en profiteer van het laagste tarief zodat u nog meer kunt genieten nog meer te kunnen genieten van de duizenden schitteringen van de lichtstad. NS International heeft voor u twee wandelingen gemaakt die u gratis kunt downloaden.
In Londen moet je deze zomer minimaal 1 keer zijn geweest! Voor maar €88 heen en weer naar hartje Londen vanaf Rotterdam Centraal. Wees snel, het aantal goedkope tickets is namelijk beperkt! Je kunt jouw tickets gratis wijzigen tot 7 dagen voor vertrek.
Video
Brussels Airport heeft in de eerste zes maanden van dit jaar 11,6 miljoen passagiers verwelkomd. Dat is een stijging van 3,6 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar, ondanks verschillende operationele uitdagingen.
ATPI gaat verhuizen. De zakenreisorganisatie is nu nog gevestigd in een pand op Schiphol-Rijk, maar verkast nu naar The Base op Schiphol-Centrum. “Een moderne werkplek waar we met veel energie verder kunnen bouwen aan de toekomst”, aldus het bedrijf in een verhuisbericht.
De Saoedische stad Riyadh keert vanaf september terug in de dienstregeling van Lufthansa en zusterbedrijf ITA Airways. Daarnaast hervat Austrian Airlines, eveneens onderdeel van de Lufthansa Group, de vluchtuitvoering naar Amman in Jordanië.
FNV gaat in de eerste twee weken van september verschillende acties voeren, waaronder naar alle waarschijnlijkheid een staking van 24 uur op het spoor. Dat zegt voorzitter Hans Spekman in de talkshow Goedenavond Nederland van omroep WNL. Ook vinden er volgens hem op 8 september acties plaats bij de overheid.
KLM voert het aantal vluchten naar vijf verre bestemmingen deze zomer op. Reizigers krijgen meer keuze richting Delhi, Shanghai, Tokio, Sint-Maarten en Georgetown. Dat gebeurt volgens de luchtvaartmaatschappij om aan de grotere vraag in het hoogseizoen te voldoen.
Partners van Zakenreisnieuws
Overig nieuws
Recent
































