Het befaamde Riu Plaza España is gehuisvest in het iconische España gebouw, opgetrokken in een Neo-Barokke stijl. Ervaar de combinatie van hoogstaande kwaliteit en service met een perfecte ligging in het centrum van Madrid.
Zakenreisnieuws reclame block mobiel onder 1ste 5 berichten
Nieuws van Partners
Ontdek of herontdek de Franse hoofdstad. Boek ruim van tevoren uw reis naar Parijs en profiteer van het laagste tarief zodat u nog meer kunt genieten nog meer te kunnen genieten van de duizenden schitteringen van de lichtstad. NS International heeft voor u twee wandelingen gemaakt die u gratis kunt downloaden.
In Londen moet je deze zomer minimaal 1 keer zijn geweest! Voor maar €88 heen en weer naar hartje Londen vanaf Rotterdam Centraal. Wees snel, het aantal goedkope tickets is namelijk beperkt! Je kunt jouw tickets gratis wijzigen tot 7 dagen voor vertrek.
Video
GE Vernova gaat samenwerken met BCD Travel als nieuwe wereldwijde beheerder van zakelijke reizen en crewreizen. GE Vernova is een energieconcern dat in ruim 100 landen actief is en onder meer windmolenparken en gascentrales bouwt.
Air Europa start komend najaar vluchten vanaf Düsseldorf Airport. De Spaanse KLM-partner vliegt per 30 november twee keer per dag van de Duitse luchthaven, die zeer geliefd is onder Nederlandse reizigers, naar thuisbasis naar Madrid.
Door een landelijke staking in het openbaar vervoer moeten reizigers komende woensdagochtend rekening houden met uitval van trein-, metro-, tram- en busdiensten en worden zij geadviseerd alternatief vervoer te regelen.
Turkish Airlines wil Premium Economy opnieuw introduceren aan boord van haar vliegtuigen. De Turkse luchtvaartmaatschappij nam in 2016 afscheid van de reisklasse, maar ziet inmiddels voldoende marktvraag om deze terug te brengen.
In juli en augustus rekent Brussels Airport op 5,2 miljoen passagiers, vier procent meer dan in dezelfde periode vorig jaar. Om de verwachte drukte in goede banen te leiden, worden extra medewerkers ingezet en is de capaciteit op diverse punten uitgebreid.
Partners van Zakenreisnieuws
Overig nieuws
Recent































