Het befaamde Riu Plaza España is gehuisvest in het iconische España gebouw, opgetrokken in een Neo-Barokke stijl. Ervaar de combinatie van hoogstaande kwaliteit en service met een perfecte ligging in het centrum van Madrid.
Zakenreisnieuws reclame block mobiel onder 1ste 5 berichten
Nieuws van Partners
In Londen moet je deze zomer minimaal 1 keer zijn geweest! Voor maar €88 heen en weer naar hartje Londen vanaf Rotterdam Centraal. Wees snel, het aantal goedkope tickets is namelijk beperkt! Je kunt jouw tickets gratis wijzigen tot 7 dagen voor vertrek.
Ontdek of herontdek de Franse hoofdstad. Boek ruim van tevoren uw reis naar Parijs en profiteer van het laagste tarief zodat u nog meer kunt genieten nog meer te kunnen genieten van de duizenden schitteringen van de lichtstad. NS International heeft voor u twee wandelingen gemaakt die u gratis kunt downloaden.
Video
De luchtvaartsector is blij met de tijdelijke tariefsverlaging van luchthaven Schiphol. Die geeft lucht in een tijd dat de brandstofprijzen door de Iran-oorlog de pan uit rijzen. “Een welkom gebaar,” zegt voorzitter Marnix Fruitema van luchtvaartkoepel BARIN.
Schiphol komt luchtvaartmaatschappijen tegemoet vanwege de sterk gestegen kosten als gevolg van het conflict in het Midden-Oosten. Vliegmaatschappijen krijgen 10 procent korting op de havengelden.
Lufthansa heeft haar eerste Airbus A380 uitgerust met een vernieuwde Business Class. De Superjumbo gaat daar deze donderdag voor de eerste keer mee op pad.
KLM verhoogt in de zomermaanden het aantal vluchten tussen Schiphol en Nairobi. Daardoor wordt er in totaal tien keer per week richting Kenia gevlogen. Daarnaast wordt er samengewerkt met Kenya Airways, waardoor reizigers in de praktijk uit nog meer vluchten kunnen kiezen.
SkyTeam heeft de deuren geopend van haar eerste Europese lounge. De wereldwijde luchtvaartalliantie, waar onder andere KLM deel van uitmaakt, koos Frankfurt Airport daarvoor als locatie. Dat is de thuisbasis van Lufthansa, dat medeoprichter is van de rivaliserende Star Alliance.
Partners van Zakenreisnieuws
Overig nieuws
Recent
































