KLM moet lijndienst tussen Schiphol en Buenos Aires tijdelijk opschorten

Buenos Aires Airport
12 juni 2026 - 9:39 | Door: 
onze redactie
| Foto: Aeropuertos Argentina

KLM vliegt komende winter gedurende meer dan twee weken niet tussen Schiphol en Buenos Aires. De Argentijnse hoofdstad wordt standaard dagelijks aangevlogen in combinatie met Santiago in Chili, maar vanaf eind oktober gelden er operationele beperkingen.

Op Ezeiza International Airport (EZE), de grootste luchthaven van Buenos Aires, wordt onderhoud uitgevoerd aan de belangrijkste start- en landingsbaan. Daardoor is het niet mogelijk voor grote vliegtuigen om er te starten of landen.

Om die reden vliegen KLM en Air France tussen 25 oktober en 10 november niet naar de luchthaven bij de Argentijnse hoofdstad. Eerder besloten ook andere internationale luchtvaartmaatschappijen hun vluchten tijdelijk te annuleren.

Waar Air France wél gewoon naar Santiago blijft vliegen vanaf Parijs Charles de Gaulle, heeft KLM nog niet besloten hoe de dienstregeling naar de Chileense hoofdstad er in die periode uit gaat zien.

KLM-klanten die door deze schemawijzigingen worden getroffen, worden rechtstreeks op de hoogte gesteld. Er zullen omboekingsmogelijkheden beschikbaar zijn om getroffen reizigers te ondersteunen en de impact op hun reisplannen zoveel mogelijk te beperken.

Extra advertentie tonen: 
1
extra add 1ste alinea: 
1
Copyright Reismedia BV 2026 - Cookieinstellingen